מכון עיסוי אירוטי

כשאנחנו חושבים על המילה "מכון עיסוי אירוטי" אנחנו מיד חושבים על זנות ולא על שיטות ריפוי. אבל כל עוד יש ביקוש לשירותי מין בחברה, יהיו מכוני עיסוי אירוטיים.

במקום למלא תשוקה מינית גרידא, חלק מהלקוחות פונים למוסדות מסוג זה כדי לעסות וללטף אותם. אחרים זקוקים לטיפול עקב עומס שרירים ואובססיות. המקרים הקיצוניים ביותר הם אלה שבהם אנשים רוצים שההיבטים הפסיכולוגיים שלהם יטופלו (חוויה עוצמתית המובילה לשחרור). לקוחות למדו למה עליהם לצפות בביקור בדלת של מכון עיסוי אירוטי כדי שלא יתאכזבו (הבעלים מכסים את עצמם באחריות, רק אדם אחד לכל מפגש). https://melanieinbkk.com/newss/casmipurnie1976.php

גברים במיוחד נמצאו כבעלי העדפות מתמשכות לבנות סלון בעלות מאפיינים אתניים מובהקים, שהן רזות וצעיר למראה, לובשות שיער שחור ומציגות באופן בולט קעקועים, פירסינג ושאר אמנות עור.

אנחנו לא צריכים להיות אדונים מעל ההנאות שלהם.

סוג אחד של עובדי מין, או איש מקצוע, שנמצא במגמת עלייה הוא המעסה במכון העיסוי הארוטי. הם מקבלים את ההכשרה שלהם מבתי ספר שונים שבהם הם יכולים לקבל את ההסמכה שלהם בתחום.

הם מציעים ללקוח הזקוק לעיסוי ואז מנצלים את ההזדמנות להשתמש במגע מיני במהלך עבודתם כדי שזה יסתיים באורגזמה מבורכת.

סעיף זה הוא לב ליבו של העסק שלנו.

כלכלת ההופעות של היום יצרה סוג של ריחוק בין לקוחות לבין הפרילנסרים שהם שוכרים. ברין גרינווד, סופרת אירוטיקה, החלה לכתוב סיפורים עבור מכוני עיסוי אירוטיים כשגילתה שסחר במין מתנהל במכוני ספא שונים ברחבי אמריקה. הסיפורים שלה נועדו "לרכך" לקוחות המשתמשים בשירותיהם על ידי הצגת העבר שלהם, כמו גם להזכיר להם את הפעמים שאולי עברו ללא אשמה.

ברין גרינווד משתמשת בתמונות שלה אבל גם במילים שלה כדי להציל חיים ולהתעמת עם הפעילויות הנוראיות שאנשים לפעמים צוחקים עליהן או מנהלים חיים מזלזלים לצדן. כריס ניקולס, מייסד אתר Workteti בסיאטל ומחבר הספר Gigged: The End Of The Job And The Future Of Work מתעד טקסטים מסורתיים למודעות מכוני עיסוי עם התערבויות אירוטיות של ברין כמו "אורגזמות מרובות בקרב מעסים צעירים ומתוקים Cerryberry, Beaniee Frosteee, Cherry Dottsy " או "שירות מהשורה הראשונה מאנשי מקצוע מורשים

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop